Przejdź do paska narzędzi

Może Ci się również spodoba

5 komentarzy

 1. cisza1 pisze:

  @cogitatiolibretto

  Polecam Tobie to:
  http://www.kontrowersje.net/8_wyrok_w_potwierdzaj_cych_e_owsiak_i_wo_p_ami_prawo_i_ukrywaj_faktury

  Znałaś wcześniej tę sprawę? Matka Kurka nie poddał się. Dawać – TAK ale wiedzieć komu. Nie wszyscy wiedzą o Złotym Melonie itp. Proszę, przeczytaj!
  Dobrze, gdy NIE wiemy komu dać, po prostu znalezc blisko siebie konkretne osoby. A w ogóle to sprawa indywidualnej decyzji.

 2. Cogi pisze:

  Tak, później już doczytałam o Złotym Melonie. Koszmarnie to wszystko przygnębiające z WOŚP.

 3. cisza1 pisze:

  Dodam, że wg. podział o który piszesz nie ma chyba nic wspólnego z PIS. Wyznam, że nie należę do wielbicielek tej partii ale nie daję na WOŚP ze wzgl na osoby ciągnące z tej „jałmużny” zyski, ideologię „róbta co chceta” oraz te zabawy w błocie, prochy i ogólny roz….aj.

 4. Cogi pisze:

  Podział był schematyczny, oczywiście, że istnieją osoby takie jak Ty.

 5. piko pisze:

  Nie daję na WOŚP z przyczyn zasadniczych i argument: „ty jesteś świniowaty bo na chore dzieci nie dajesz” mnie nie rusza. Po pierwsze – koszt organizowania zbiórki (udział budżetów samorządowych), oprawa ideologiczna i petryfikowanie chorego systemu finansowania lecznictwa. Poza tym dobroczynność nie potrzebuje kamer i wrzasku.

  Natomiast rusza mnie jak zmarznięty dzieciaczek podchodzi do mnie z puszką. Wtedy daję parę złoty. Niech mały wie że dobroczynność jest ważną sprawą a zapewne nie rozumie całej tej owsiakowej hucpy.

Dodaj komentarz: