Dobra wiadomość -Bundeswehra stawia na … , niedookreślonych i innych dewiantów

Jak czytamy w tym artykule minister obrony Niemiec Urszula von der Leyen wpadła na pomysł pełniejszego otwarcia armii na: pedałów kochających inaczej, mężczyzn, kobiety i osoby innych płci.

Dowiadujemy się również, że:
„Otwarcie Bundeswehry na obywatelki i obywateli UE byłoby nie tylko „ważnym instrumentem personalnego wzmocnienia niemieckiej armii, lecz także mocnym sygnałem wspierającym europejską perspektywę wojska”.

W związku z tym:
… pod koniec stycznia dowództwo armii weźmie udział w szkoleniu na temat „tożsamości seksualnej” w Bundeswehrze … . 
(…)
Jak zaznacza „Focus” na „seks-seminarium” zaproszeni zostali również parlamentarzyści zajmujący się tematem obronności oraz dowódcy rezerwy sił zbrojnych. Seminarium jest obowiązkowe i ma wytłumaczyć generałom jak ważna jest „seksualna różnorodność w armii”.

Po wcześniejszych informacjach, że Bundeswehra pracuje od 8:00 do 16:00 a w niedziele i święta ma wolne ta wiadomość jeszcze bardziej nas raduje.
W zasadzie można teraz się skupić na obronie wschodniej granicy z Ukrainą. Na Rosję też trzeba uważać z tym, że z nimi to chyba nie mamy z czym wystartować.

Na koniec taka refleksja. Jak byłem w SPR to chłopaki czasami wyrywali się na lewiznę w celu spotkania z panienką. Wiadomo – krew nie woda.
Zatem pomysł z adoptowaniem pedałów do armii bym rozwinął i w zasadzie brał do woja tylko takich dewiantów. Panowie nie musieli by nigdzie wyskakiwać na lewiznę, wszystko mogliby załatwiać na miejscu w koszarach.
Co prawda jakby Helmut zakochał się w Hansie, a Hansa by przeniesiono do innej jednostki, to jego wartość bojowa by znacznie spadła. Trzeba ten problem jakoś rozwiązać systemowo – na przykład przenosimy tylko parami. Gdyby osobnicy LGBT tworzyli bardziej skomplikowane związki, to trzeba by ich przenosić trójkami, czwórkami albo jeszcze inaczej.

Nie wiem jak Bundeswehra poradzi sobie z kiblami. Jak pamiętam u nas były tylko męskie. A jak mamy „seksualną różnorodność” (mężczyzn, kobiety i osoby innych płci) to tych kibli trzeba wydzielić odpowiednią ilość bo będą protesty.

Może Ci się również spodoba

18 komentarzy

 1. nohood pisze:
  „fuj”- źródło cytatu rk1 : )
  a co ze zwierzętami?
  animals będą niepocieszone.
  dlaczego tylko dewianci i kobiety nadają się do wojska?
  pomysły urszula von der leyen (płeć nieokreślona ) to jawna dyskryminacja.
  )
 2. piko pisze:

  Którego ministra obrony wybrać?

  Chyba najfajniejsza jest z Holandii.

 3. cisza1 pisze:

  @ PIKO
  jak Bundeswehra poradzi sobie z kiblami. ….
  Mogą kupić paniom zestaw wielorazowego użytku „mały chłopiec” – ekologiczny, trwałość 15 lat!!!

  Tu: http://www.drogeria-ekologiczna.pl/lejki-kobiece-do-sikania-na-stojaco/4884-lejek-dla-kobiet-do-sikania-na-stojaco-kolor-violet-fioletowy-lady-p.html

 4. piko pisze:

  @cisza1
  No proszę, czego to ludzie nie wymyślą. Cena detal ok 54 zł. Pewnie dla armii przy zakupie hurtowym można by zbić cenę. Kolor oczywiście nie fioletowy tylko khaki dla piechoty a dla marynarki niebieski. Dla lotnictwa pampersy.

 5. piko pisze:

  Reblogged this on PIKO.

 6. veri pisze:

  @piko 15:01

  … kiedy Aleksander Wielki na drodze swoich zwycieskich podbojow trafil na oddzial Amazonek stanal przed dylematem – bic sie z nim czy nie. Z pomoca przyszli mu doradcy – wycofaj sie, argumentujac tak : jak je zwyciezymy nie zyskamy zadnej slawy a gdy, nie daj Boze zostaniemy pokonani okryjemy sie hanba po wsze czasy. Alex zarzadzil odwrot na, z gory upatrzone pozycje 🙂

 7. piko pisze:

  @veri
  Czyżbyś sugerował jakąś analogię? Oddziały Bundeswehry ubrane w stroje od Jacykowa + batalion kobiecy w bikini stają na drodze np. US Army, która wycofuje na z góry upatrzone pozycje?

 8. Bodaj w drugiej bitwie pod Cheronea (86rpne) po stronie pontyjskiej brał udział „specjalny oddział” homoseksualistów złożony z par kochanków, co podobno miało umocnić determinacje tej „formacji”.
  Dla porządku podam, ze bitwę wygrała 40 000 armia Rzymu, tracąc tylko.. 14 legionistów, Pontyjczycy Mitrydatesa stracili 110 000 żołnierzy..
  to a’propos

  pzdr

 9. Trzmielka pisze:

  Też mnie ucieszyła ta wiadomość! Możemy spokojnie przerzucać garnizony na wschód.

 10. piko pisze:

  @trzmielka
  Witaj w nowym miejscu. Jak widać przestrzeń netowa (ludzie i technika) jest póki co nie do pokonania. Tu nas spacyfikują to wypączkujemy gdzie indziej.

 11. abc pisze:

  No nie wiem czy to faktycznie taka dobra wiadomość.
  Swego czasu pederaści to był trzon SA (Sturmabteilung), który w brutalny sposób utorował drogę do władzy pewnemu wybitnemu socjalistycznemu przywódcy…

 12. piko pisze:

  @abc
  To też prawda ale pamiętamy jak Ernst Röhm skończył.

  Poza tym teraz społeczeństwo jest zgęziałe a pedalstwo szczególnie. Nie wyobrażam sobie żeby mieli się bić o w imię jakiejś idei. O kufel piwa i kilka gatunków papieru do de.. to może.

 13. Trzmielka pisze:

  @Piko

  Jasne, że wypączkujemy w razie czego 🙂

 14. Włóczęga pisze:

  „Gdyby osobnicy LGBT …”
  Drużynami,plutonami…dywizjami,czy taka dyslokacja nie wywołałaby zaniepokojenia u sąsiadów?

 15. piko pisze:

  @włóczęga
  … i dlatego nie przemieszczano by LGBTowców – byliby oni najtwardszym jądrem armii

 16. cisza1 pisze:

  @pikopiko07 ( ale nick )

  Dakowski opublikował Twoją notkę. Brawo!

 17. piko pisze:

  Miłe to. Pozdrawiam Profesora. I Ciebie 🙂

Dodaj komentarz:

Przejdź do paska narzędzi