You may also like...

6 komentarzy

 1. cisza1 pisze:

  Rzadko kto jest tak obrzydliwy jak on :((
  „Katolickie imperium, ze swą fanatyczną ideologią, ze swym systemem totalnej kontroli i bezwzględnością w stosowaniu represji – było matką wszystkich totalitaryzmów, jakie znamy.”
  Skomentowałam ale przyznam, nie czytałam ….wystarczyło nazwisko w pierwszym akapicie.

 2. prop pisze:

  Też mi się wydaje, że komentowanie słów (i czynów! widziałem zdjęcia hałastry, starającej się uniemożliwić dotarcie JK – i BSz, Premiera! – do grobu brata: ten typ tez tam był!) tego marzyciela o judeopolonii wydaje się nietrafione: jedyne, co powinno się z nim robić, to przywoływać do porządku prawnego…

 3. piko pisze:

  Hartman to jest po prostu zwyczajne bydle i nic więcej. Albo mówiąc bardziej oględnie – polakożerca. Proszę sobie przypomnieć co pisał o Polakach po incydencie z zabiciem jego psa.
  To że jest on taki to mogę zrozumieć, natomiast, że ma posadę na UJ i uczy studentów to jest dla mnie niepojęte. To znaczy że kadry w UJ nie są autonomiczne w swoich decyzjach albo są zwyczajnie głupie. Innej opcji nie ma.

 4. Cogi pisze:

  Wiesz co? System funkcjonowania uczelni wyższych u nas to jest w ogóle świat absurdu i groteski. Od dłuższego czasu złości mnie brak ruchów ze strony Gowina.

 5. Cogi pisze:

  Może i macie rację oboje z Ciszą, ale ciągle mi się wierzyć nie chce, że ktoś może się tak zachowywać i patrzeć sobie w lustrze w oczy.

 6. Cogi pisze:

  Obrzydliwy to dobre słowo!

Dodaj komentarz:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przejdź do paska narzędzi